Obchodní podmínky

Doprava:

Vzhledem ke křehkosti nabízeného zboží je ideální osobní převzetí po dohodě na Praze 10 - Uhříněves či okolí - mapa viz. sekce Kontakt.

Není nejmenší problém sloučit více předmětů z mé nabídky do jedné zásilky, výše poštovného se pak odvíjí od celkové hmotnosti balíku - zpravidla: balík do ruky 2-5kg za 200,- Kč, který Vám doručí do druhého dne domů. Zboží se snažím balit tak, aby neutrpělo úhonu během přepravy - nejčastěji do kartonových krabic vystlaných vhodnou výplní.

Další možností je nákup na některém z trhů, kterých se budu účastnit - aktuální plán prosím zkontrolujte v sekci Trhy.

Obchodní podmínky:

Mílí zákazníci,

jsem vždy ochotna se domluvit na průběhu vzájemné spolupráce bez ohledu na obchodní podmínky. Hlavní je pro mě vaše spokojenost.

1. Provozovatel internetového obchodu
Tyto obchodní podmínky se týkají internetového obchodu Koblížkova dílna.

2. Objednávka zboží
Vaše objednávka podaná prostřednictvím internetového obchod https://www.koblizkovadilna.cz , je považována za závaznou. Podáním této objednávky stvrzujete, že souhlasíte s těmito obchodními podmínkami.

3. Kupní smlouva
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky kupujícím. Potvrzení objednávky provede prodávající na e-mailovou adresu, kterou nakupující uvedl při nákupu.

4. Charakter zboží
Změnu charakteru objednaného zboží je možné předem domluvit s prodávajícím a vyrobit zboží podle přání kupujícího (barva, velikost).

5. Dodací lhůty
Objednané zboží zasíláme do dvou dnů od přijetí platby. Pokud se nakupující s prodávajícím dohodli na výrobě zboží na zakázku (viz bod 4.), pak se vzhledem k časové náročnosti na ruční výrobu, dodací lhůta prodlužuje na 3 - 6 týdnů.

6. Dodací podmínky
Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

Zboží je odesláno Českou poštou jako balík do ruky (rozhodující je váha a velikost).

Je možný také osobní odběr a platba v hotovosti přímo v keramické dílně na adrese, uvedené v kontaktech. Zásadně však po předchozí telefonické dohodě.

7. Záruka na zboží

Na zboží poskytujeme standartní zákonnou záruku. Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na poškození keramiky způsobené zejména pádem, hrubým zacházením, nebo jiným nevhodným používáním s ohledem na povahu a účel výrobku. Keramika svou povahou patří mezi křehké zboží.

8. Reklamace
Všechny výrobky prodejce jsou výhradně RUČNÍ PRÁCE, a proto jsou vždy jedinečnými originály. 
Z povahy této ruční výroby proto nemohou být ani dva kusy keramiky naprosto stejné. Tyto malé rozdíly mezi jednotlivými kusy od jednoho druhu a vzoru proto nemohou být předmětem reklamace. Každý výrobek projde po konečném výpalu v keramické peci pečlivou kontrolou kvality. Specifické vizuální efekty na těchto výrobcích, jako jsou drobné bublinky, šupinky a nepatrné trhlinky ve struktuře, nebo proměnlivé odstíny barev, jsou charakteristickým znakem těchto keramických výrobků, proto taktéž nemohou být předmětem reklamace.

Pokud nakupujícímu zboží dojde poškozené, neprodleně prodejce informuje a zásilku bezodkladně reklamuje nejprve u České Pošty (do dvou dnů od převzetí). K reklamaci je zapotřebí vzít celou zásilku včetně všeho obalového materiálu. Pokud tak neučiní, prodejce není povinen toto poškození uznat jako reklamaci.

Pokud je poškození zjevné již při převzetí, je nutné převzetí zásilky odmítnout.

9. Odstoupení od kupní smlouvy
Dle zákona 367/2000 Sb. můžete nejpozději do 14-ti dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy. V tomto případě je nutné vrátit zboží nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, s prodejním dokladem a na vlastní náklady. Doporučujeme zásilku také pojistit. O úmyslu odstoupit od smlouvy, je nakupující povinen informovat prodávajícího na e-mailovou adresu nebo doporučeným dopisem na adresu, uvedenou v kontaktech.

Vrácené zboží, které by nakupující zaslal na dobírku, nebude převzato! Po obdržení vráceného zboží, bude prodávajícím vrácena kupní cena zboží do 14 dnů převodem na účet.

10. Ochrana osobních údajů
Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účel vyřízení objednávky. Tyto osobní údaje budou chráněny před zveřejněním a zneužitím třetí osobou (dle zák.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů).

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

aktualizováno: 03.11.2023 06:44:10